VIDI Oxy

Vidi_oxySilikon-hydrogelové kontaktní čočky
Zdraví – KYSLÍK – prodyšnost

Pohodlí – VODA – jemnost
Vidění – ODBORNOST - jistota

Kontaktní čočky ze silikon-hydrogelového materiálu jsou SKUTEČNÝM PRŮLOMEM v nošení kontaktních čoček

Od vynalezení hydrogelových kontaktních čoček českým vědcem Ottou Wichtrlem, nedošlo k druhému takovému vylepšení, jakým jsou silikon-hydrogelové čočky. /Silikon-hydrogel na světovém trhu už od roku 2000.

ČÍM se odlišují silikon-hydrogelové čočky od jiných měkkých kontaktních čoček?
Silikon-hydrogelové čočky jsou na rozdíl od běžných hydrogelových čoček, několika-násobně prodyšnější. VIDI Oxy až 6násobně víc než běžná čočka.

PROČ je kyslíková prodyšnost u kontaktních čoček tak důležitá?

Rohovka je část oka, která z důvodu průhlednosti neobsahuje žádné cévy. Proto rohovka musí dostat kyslík přímo z okolního prostředí. Běžná kontaktní čočka více nebo méně tento přirozený přísun kyslíku hatí. Silikon-hydrogelová čočka tuto bariéru ruší a přispívá k přirozené kondici a pohodlí oka.

ČÍM je kontaktní čočka VIDI Oxy lepší než všechny dosavadní silikon-hydrogelové čočky?

VIDI Oxy, kontaktní čočka III. generace je mezi silikon-hydrogelovými čočkami jedinečná svým obsahem vody, který je nejvyšší! Vysoký obsah vody zaručuje nejvyšší měkkost materiálů v této třídě kontaktních čoček. Vysoký obsah vody v materiálu zabezpečuje rovněž dokonalou přirozenou povrchovou smáčivost materiálů - bez potřeby přídavné impregnace nebo přídavku umělého zvlčovadla do materiálu čoček - jak tomu musí být u všech dosavadních silikon-hydrogelových materiálů.

Můžu v kontaktních čočkách VIDI Oxy taky spát?

Kontaktní čočky VIDI Oxy byli vyvinuté pro maximální zdraví a komfort, proto jsou tyto čočky určeny pouze pro nošení v bdělém stavu. Nošení kontaktních čoček přes noc, zvyšuje riziko onemocnění oka až o 100%!*

Produkty řady VIDI získáte pouze na špičkově vybavených pracovištích, kde se o Vaše oči postarají ti nejlepší odborníci.
Porovnání úhlu smáčivosti - nízký úhel smáčivosti materiálů zabezpečuje vysoké pohodlí čoček v oku.
Maximální komfort za příznivou cenu.

* [9] Efron N, Morgan PB, Hill EA, Raynor MK, Tullo AB. Incidence and morbidity of hospital-presenting corneal infiltrative events associated with contact lens wear. Clin Exp O ptom, 2005;88:232-9.
[10] Schein OD, McNally JJ, Katz J, et al. The incidence of microbial keratitis among wearers of a 30-day silicone hydrogel extended-wear contact lens. Ophthalmology, 2005;112:2172-9

Aby Vaše oči zůstali zdravé…!
Pouze oftalmologové a optometristé mají patřičné vzdělání, zkušenosti a technické vybavení, které umožňuje bezpečnou a pohodovou aplikaci kontaktních čoček.
Individuální přístup a pravidelné následné kontroly!
Profesionální poradenství, individuální aplikace a doporučení, ve spojení s pravidelnými kontrolami očí garantují zdraví a ostré vidění Vašich očí.
Poraďte se nezávazně v našem aplikačním středisku!

Odborníci DOPORUČUJÍ...
Kontaktní čočky VIDI Oxy pro Vás vyrábí renomovaný světový producent, který využívá nejmodernější technologie a sofistikované kontrolní mechanismy. Kvalita výrobního procesu u kontaktních čoček VIDI Oxy je navíc trvale pod nezávislým dohledem českého autorizovaného zkušebního ústavu. Spolu s Vašim očním odborníkem, tak máte jistotu kvality čoček řady VIDI bez globálních rizik a prodlev.